Kurs językowy online dla firmy – zalety zdalnego szkolenia pracowników
Kurs językowy online - pracownicy wyświetleni na komputerze, lektorka na pierwszym planie

Data

Czas czytania

Coraz więcej firm decyduje się na inwestowanie w rozwijanie umiejętności językowych swoich pracowników. Jedną z najnowocześniejszych metod jest wykupienie kursów językowych online. Forma zdalna daje wiele korzyści – zarówno pracownikom, jak i pracodawcy.

Wygoda

Pracownicy mogą brać udział w zajęciach w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Wystarczy dostęp do internetu i odpowiedniego urządzenia (laptop, tablet, smartphone). Pracownicy nie muszą martwić się o dojazd do szkoły językowej, czy do biura, jeśli pracują zdalnie albo hybrydowo.

Elastyczność

Kursy językowe online są dostępne dla pracowników z całego świata. Firmy mogą kształcić swoich zatrudnione osoby niezależnie od ich lokalizacji. W tym samym czasie, w kursie mogą brać udział pracownicy z wielu oddziałów, zlokalizowanych w różnych miastach, a nawet krajach. To znaczenie ułatwia organizację kursu językowego w dużej firmie.

Oszczędność

Kursy językowe online są często tańsze niż tradycyjne kursy stacjonarne. Jest to spowodowane tym, że firmy nie muszą ponosić kosztów wynajmu sali, sprzętu i wynagrodzenia dla kilku lektorów jednocześnie. Kursy językowe online dla firm w Twojej Szkole zaczynają się już od 600 złotych.

Łatwy dostęp do materiałów

Kurs językowy online daje możliwość nagrania całej lekcji, jeśli lektor i uczestnicy wyrażą zgodę. Przez internet łatwo wysłać pliki PDF, nagrania wideo, zdjęcia i inne materiały. Lektor ma dostęp do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, takich jak wirtualne tablice, interaktywne prezentacje i filmy edukacyjne. Zazwyczaj są one atrakcyjniejsze niż tradycyjne metody i mogą przynieść lepsze efekty. Z kolei pracownicy mają dostęp do dziennika zajęć, gdzie znajdują się szczegóły każdej lekcji.

Bezpieczeństwo

Nie trzeba odwoływać zajęć, jeśli lektor lub pracownik jest lekko przeziębiony. Może się też zdarzyć, że któraś ze stron przechodzi bezobjawowe zakażenie koronawirusem. Kurs językowy online pozwala na bezpieczny kontakt w każdym przypadku.

Integracja pracowników

Gdy w kursie językowym online bierze udział grupa pracowników z różnych oddziałów czy krajów, mogą się oni lepiej poznać i zintegrować. To sprzyja wewnętrznej komunikacji w firmie i efektywności pracy.

Sprawdź ofertę kursów językowych online dla firm w Twojej Szkole.

Więcej
artykułów