Kurs języka hiszpańskiego

Zapisz się już teraz, skorzystaj z dwóch lekcji próbnych i zadecyduj, czy chcesz zostać z nami na dłużej.

Nie wiesz, który kurs wybrać? Przystąp do bezpłatnego testu poziomującego.

Kurs języka hiszpańskiego

Zapisz się już teraz, skorzystaj z dwóch lekcji próbnych i zadecyduj, czy chcesz zostać z nami na dłużej.

Nie wiesz, który kurs wybrać? Przystąp do bezpłatnego testu poziomującego.

Kurs hiszpańskiego online – dla kogo?

  • Dla studentów lub uczniów klas maturalnych, którym zależy na zweryfikowaniu i podniesieniu umiejętności językowych,
  • dla firm, które działają na rynku międzynarodowym i chcą zapewnić swoim pracownikom lepszą komunikację,
  • dla osób, które myślą o migracji,
  • dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw lub szlifować swoje umiejętności.

Dostępne kursy

Liczba miejsc jest ograniczona — decyduje kolejność zapisów.

Lektorzy języka hiszpańskiego

Poznaj lektorów, którzy uczą języka angielskiego w Twojej Szkole.

Marta Baran

Absolwentka filologii hiszpańskiej z elementami amerykanistyki filologicznej na Uniwersytecie Łódzkim. Od dwóch lat pracuje jako lektor języka hiszpańskiego. Uczestniczy w szkoleniach i webinarach, podczas których wyjaśnia, jak pracować z dziećmi, integrować grupę oraz jak tworzyć i wykorzystywać już gotowe, ciekawe pomoce naukowe.

Karol Majnusz

Nauczyciel języka hiszpańskiego z szesnastoletnim doświadczeniem. Uzyskał certyfikat DELE Instituto Cervantes na poziomie C2 oraz wymagane kwalifikacje pedagogiczne. Współpracował z osobami w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania, dlatego rozumie, jak ważne jest indywidualne podejście. Lekcje z p. Karolem to przede wszystkim nieustanna praktyka – jak twierdzi, „najważniejsze jest stosowanie na co dzień żywego języka, którego próżno szukać w podręcznikach”.

Nauka hiszpańskiego dla dorosłych

Na naukę języków nigdy nie jest za późno! Przekonaj się o tym sam i dołącz do kursu języka hiszpańskiego online w Twojej Szkole. Za semestr nauki w kameralnej grupie zapłacisz jedynie 1200 zł. Jeśli nie chcesz płacić z góry, możesz wybrać płatność ratalną.

Czego nauczysz się na naszych kursach hiszpańskiego online? Przede wszystkim struktur gramatycznych, prawidłowej wymowy i podstawowego słownictwa, co pozwoli Ci na przeprowadzenie pierwszych rozmów i zrozumienie prostych informacji napisanych w tym języku.

Hiszpański online od podstaw

Jeśli chcesz rozpocząć naukę hiszpańskiego, ale nigdy wcześniej nie miałeś styczności z tym językiem, kursy prowadzone przez Twoją Szkołę będą idealną propozycją dla Ciebie. Nie musisz martwić się o brak czasu na naukę lub dojazdy, które bywają problematyczne w przypadku zajęć stacjonarnych — Twoja Szkoła oferuje wyłącznie zdalne kursy hiszpańskiego. Co więcej, nie musisz rezygnować ze studiów lub pracy, aby się uczyć, gdyż grafik zajęć bez problemu dopasujesz do godzin pracy lub wykładów.

Zdalne lekcje hiszpańskiego prowadzone są na platformach Zoom lub Google Meet. Jedyne, czego potrzebujesz, to laptop, tablet lub telefon i dostęp do Internetu.

Kurs języka hiszpańskiego – poziom B1/B2

Znasz już podstawy języka hiszpańskiego i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę? Oferta Twojej Szkoły jest skierowana również do Ciebie — nasi lektorzy prowadzą kursy hiszpańskiego online nie tylko na poziomie podstawowym, ale też rozszerzonym. Pozwolą Ci one usystematyzować wcześniej zdobytą wiedzę i zapoznać się z nowymi, trudniejszymi zagadnieniami.

Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B2 jest ceniona na rynku pracy, więc po ukończeniu kursu otworzą się przed Tobą nowe ścieżki zawodowe, a Ty zyskasz przewagę nad innymi kandydatami.

Jeśli nie jesteś pewny, do jakiej grupy powinieneś dołączyć, sprawdź test poziomujący — język hiszpański.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup”

  • Polska, 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A
  • NIP: 5213641211
  • REGON: 146433467
  • KRS: 0000442857