Kurs języka hiszpańskiego

Zapisz się już teraz, skorzystaj z dwóch lekcji próbnych i zadecyduj, czy chcesz zostać z nami na dłużej.

Nie wiesz, który kurs wybrać? Przystąp do bezpłatnego testu poziomującego.

Kurs języka hiszpańskiego

Nie wiesz, który kurs wybrać? Przystąp do bezpłatnego testu poziomującego.

Kurs hiszpańskiego online – dla kogo?

• Dla studentów lub uczniów klas maturalnych, którym zależy na zweryfikowaniu i podniesieniu umiejętności językowych,
  • dla firm, które działają na rynku międzynarodowym i chcą zapewnić swoim pracownikom lepszą komunikację,
  • dla osób, które myślą o migracji,
  • dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw lub szlifować swoje umiejętności.

Dostępne kursy

Liczba miejsc jest ograniczona — decyduje kolejność zapisów.

Lektorzy języka hiszpańskiego

Poznaj lektorów, którzy uczą języka angielskiego w Twojej Szkole.

Marta Baran

Absolwentka filologii hiszpańskiej z elementami amerykanistyki filologicznej na Uniwersytecie Łódzkim. Od dwóch lat pracuje jako lektor języka hiszpańskiego. Uczestniczy w szkoleniach i webinarach, podczas których wyjaśnia, jak pracować z dziećmi, integrować grupę oraz jak tworzyć i wykorzystywać już gotowe, ciekawe pomoce naukowe.

Karol Majnusz

Nauczyciel języka hiszpańskiego z szesnastoletnim doświadczeniem. Uzyskał certyfikat DELE Instituto Cervantes na poziomie C2 oraz wymagane kwalifikacje pedagogiczne. Współpracował z osobami w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania, dlatego rozumie, jak ważne jest indywidualne podejście. Lekcje z p. Karolem to przede wszystkim nieustanna praktyka – jak twierdzi, „najważniejsze jest stosowanie na co dzień żywego języka, którego próżno szukać w podręcznikach”.

Nauka hiszpańskiego dla dorosłych

Na naukę języków nigdy nie jest za późno! Przekonaj się o tym sam i dołącz do kursu języka hiszpańskiego online w Twojej Szkole. Za semestr nauki w kameralnej grupie zapłacisz jedynie 1200 zł. Jeśli nie chcesz płacić z góry, możesz wybrać płatność ratalną.

Czego nauczysz się na naszych kursach hiszpańskiego online? Przede wszystkim struktur gramatycznych, prawidłowej wymowy i podstawowego słownictwa, co pozwoli Ci na przeprowadzenie pierwszych rozmów i zrozumienie prostych informacji napisanych w tym języku.

Kurs języka hiszpańskiego – poziom B1/B2

Znasz już podstawy języka hiszpańskiego i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę? Oferta Twojej Szkoły jest skierowana również do Ciebie — nasi lektorzy prowadzą kursy hiszpańskiego online nie tylko na poziomie podstawowym, ale też rozszerzonym. Pozwolą Ci one usystematyzować wcześniej zdobytą wiedzę i zapoznać się z nowymi, trudniejszymi zagadnieniami.

Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B2 jest ceniona na rynku pracy, więc po ukończeniu kursu otworzą się przed Tobą nowe ścieżki zawodowe, a Ty zyskasz przewagę nad innymi kandydatami.

Jeśli nie jesteś pewny, do jakiej grupy powinieneś dołączyć, sprawdź test poziomujący — język hiszpański.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Numer telefonu