Test poziomujący – hiszpański

Jeśli nie jesteś pewny, który z kursów online powinieneś zapisać, wypełnij nasz test poziomujący z języka hiszpańskiego. Test składa się z 30 pytań jednokrotnego wyboru, a jego wypełnienie nie powinno zająć Ci więcej, niż 15 minut. Po ukończeniu testu otrzymasz informację o poziomie znajomości języka, co pozwoli Ci na zapisanie się do odpowiedniej grupy. Wynik testu poziomującego ujawniany jest bezpłatnie, bez konieczności pozostawienia danych kontaktowych.

strzełka

Poziom początkujący

Poziom średnio zaawansowany

Test poziomujący z hiszpańskiego – wynik

Pytania zawarte w teście poziomującym z języka hiszpańskiego zostały skonstruowane w sposób umożliwiający weryfikację znajomości języka na wielu płaszczyznach — zarówno pod kątem zrozumienia struktur gramatycznych, jak i używania słów i zwrotów we właściwym kontekście.

Test poziomujący nie weryfikuje, jak posługujesz się językiem w codziennych sytuacjach — ta umiejętność sprawdzana jest dopiero po dołączeniu do naszego kursu hiszpańskiego online.

test-poziomujący-hiszpanski

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup”

  • Polska, 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A
  • NIP: 5213641211
  • REGON: 146433467
  • KRS: 0000442857