Test poziomujący – angielski

Chciałbyś zweryfikować swój poziom języka angielskiego, aby wybrać kurs na odpowiednim poziomie? Skorzystaj z naszego testu poziomującego. Wypełnienie go zajmie Ci nie więcej, niż 20 minut. Wynik uzyskasz po udzieleniu odpowiedzi na 50 pytań.

Uzyskanie wyniku nie wiąże się z koniecznością ponoszenia dodatkowych opłat ani udostępniania danych kontaktowych.

strzełka

Poziom początkujący

Poziom średnio zaawansowany

Test poziomujący z angielskiego – wynik

Umiejętności weryfikowane przez nasz test poziomujący z języka angielskiego to zrozumienie struktur gramatycznych i używania poszczególnych zwrotów we właściwym kontekście. Test sprawdza również, jak radzisz sobie w różnych sytuacjach związanych z posługiwaniem się językiem angielskim w praktyce.

Nie jesteśmy w stanie zweryfikować Twojej wymowy i płynności wypowiedzi — tę umiejętność będziesz mógł szlifować na naszych kursach angielskiego online.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup”

  • Polska, 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A
  • NIP: 5213641211
  • REGON: 146433467
  • KRS: 0000442857