Kursy językowe dla firm

Poszukujesz szkoły językowej, która przygotuje dla Ciebie ofertę specjalną?

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my opowiemy Ci o naszych możliwościach.

Kursy językowe dla firm

Poszukujesz szkoły językowej, która przygotuje dla Ciebie ofertę specjalną?

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my opowiemy Ci o naszych możliwościach.

Angielski

Praca w międzynarodowym środowisku nie musi być wyzwaniem – uczymy angielskiego od podstaw, dopasowując tempo i zakres materiału do indywidualnych potrzeb.

Hiszpański

Chociaż kursy angielskiego cieszą się największą popularnością, możemy przygotować biznesowy kurs hiszpańskiego – specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników.

Polski

Zatrudniasz obcokrajowców? Zadbaj o lepszą komunikację w zespole, zapewniając im kurs języka polskiego jako obcego. W Twojej Szkole nauczą się nie tylko teorii, ale też prawidłowej wymowy.

Szkolenia językowe dla firm

Czy wiesz, że aż 31 proc. pracowników wskazało naukę języków obcych jako najbardziej pożądany obszar rozwoju? Odpowiedz na ich potrzeby, wybierając nasze kursy językowe dla firm.

W Twojej Szkole uczymy szybko i skutecznie. Oferujemy sześciomiesięczne kursy angielskiego, hiszpańskiego i polskiego jako obcego. Na życzenie klienta możemy zrealizować kurs językowy dla firm w trybie przyśpieszonym (trzymiesięcznym).

Jeśli zatrudniasz obcokrajowców i zależy Ci na polepszeniu komunikacji w zespole, możemy przygotować dla Twoich pracowników kurs języka polskiego jako obcego. Po weryfikacji poziomu grupy nasz nauczyciel przygotuje program nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Kursy językowe dla firm – korzyści

Nasze kursy językowe dla firm to propozycja dla wszystkich osób, które chciałby zapewnić swoim pracownikom możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji. Co zyskujesz, wybierając kurs językowy dla firm w Twojej Szkole?

• Specjalne, niższe ceny kursów językowych,
  • lekcje prowadzone w formie zdalnej — Twoi pracownicy nie muszą martwić się dojazdami,
  • możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym;
  • zapewnienie wsparcia pracownikom dążącym do poprawy swoich umiejętności językowych.

od 600 złotych

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup”

• Polska, 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A
  • NIP: 5213641211