Kurs języka angielskiego online

Zapisz się już teraz, skorzystaj z dwóch lekcji próbnych i zadecyduj, czy chcesz zostać z nami na dłużej.

Nie wiesz, który kurs wybrać? Przystąp do bezpłatnego testu poziomującego.

Kurs języka angielskiego online

Zapisz się już teraz, skorzystaj z dwóch lekcji próbnych i zadecyduj, czy chcesz zostać z nami na dłużej.

Nie wiesz, który kurs wybrać? Przystąp do bezpłatnego testu poziomującego.

Kurs angielskiego online – dla kogo?

  • Dla uczniów poszukujących kursu, który przygotuje ich do zdania matury;
  • dla studentów planujących kontynuowanie nauki za granicą;
  • dla osób rozważających emigrację zarobkową;
  • dla pracowników, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i zyskać możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku.

Dostępne kursy

Liczba miejsc jest ograniczona — decyduje kolejność zapisów.

Lektorzy języka angielskiego

Poznaj lektorów, którzy uczą języka angielskiego w Twojej Szkole.

Michał Haraburda

Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim i studiów doktoranckich w dziedzinie filozofii. Ukończył studium pedagogiczne, zdał egzamin międzynarodowy z j. angielskiego (CAE) oraz kurs nauczania j. angielskiego metodą BLS. Pracował w dwóch szkołach językowych – prowadził zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.  Stosuje różne metody nauczania – klasyczną, BLS oraz stosowaną przez National Geographic.

Natalia Lyons

Lektorka języka angielskiego, naukowczyni i coach. Przyjmuje holistyczne podejście do potrzeb uczniów, koncentrując się na aspektach, które są ważne dla osiągnięcia płynności językowej, pewności siebie i motywacji do nauki. Diagnozuje przyczyny bariery językowej, luki w gramatyce i słownictwie oraz inne elementy, które wymagają poprawy, a następnie ustala cel językowy i kroki niezbędne do jego osiągnięcia.

Tani kurs języka angielskiego

Twoja Szkoła oferuje naukę języka angielskiego w konkurencyjnych cenach – za kurs zapłacisz jedynie 200 zł miesięcznie. Lekcje odbywają się w kameralnych grupach i są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów, dzięki czemu każdemu uczestnikowi kursu językowego poświęcana jest odpowiednia ilość czasu i uwagi. Nie musisz martwić się, że nie nadążysz za grupą – lektorzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci w skutecznej nauce.

Jeśli cena kursu ma dla Ciebie znaczenie,  zapoznaj się z ofertą Twojej Szkoły i wybierz tani kurs angielskiego. Sposób płatności zależy od Twoich preferencji – możesz opłacić kurs z góry lub zdecydować się na płatność w ratach. Niezależnie od wybranej formy płatności, cena pozostanie niezmienna.

kurs-angielskiego-online
tani-kurs-angielskiego-online-jezyk

Angielski online dla dorosłych

Chcesz zacząć naukę języka angielskiego od podstaw lub rozwinąć swoje umiejętności? Angielski online dla dorosłych to doskonała propozycja dla Ciebie. W Twojej Szkole spotkasz się z indywidualnym podejściem, przyjazną atmosferą i poziomem nauki dopasowanym do Twoich potrzeb. Będziesz miał okazję poszerzyć swoje umiejętności językowe bez wychodzenia z domu. Pomoże Ci w tym intuicyjna w obsłudze platforma, dzięki której będziesz mógł uczestniczyć w lekcjach z dowolnego miejsca na Ziemi.

Program zajęć jest opracowany przez wykwalifikowanego lektora i dostosowany do potrzeb danej grupy. Wszelkie materiały zostaną Ci udostępnione, abyś mógł kontynuować naukę angielskiego online w dogodnych godzinach.

General English – kurs online

Jeśli zastanawiasz się nad kursem General English, sprawdź ofertę Twojej Szkoły. Na zajęciach prowadzonych w ramach kursu języka angielskiego online poznasz najpopularniejsze pojęcia i zwroty oraz nauczysz się, jak używać angielskich czasów. Podstawy języka angielskiego opanujesz już w sześć miesięcy.

Jeśli będziesz chciał kontynuować naukę, możesz wybrać kurs General English na poziomie rozszerzonym, czyli B1/B2. Średnio zaawansowana znajomość języka ułatwi Ci nie tylko komunikację w życiu prywatnym – zyskasz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i sprawnego komunikowania się z anglojęzycznymi klientami lub współpracownikami.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup”

  • Polska, 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A
  • NIP: 5213641211
  • REGON: 146433467
  • KRS: 0000442857