Kurs języka polskiego online

Zapisz się już teraz, skorzystaj z dwóch lekcji próbnych i zadecyduj, czy chcesz zostać z nami na dłużej.

Nie wiesz, który kurs wybrać? Przystąp do bezpłatnego testu poziomującego.

Kurs języka polskiego online

Zapisz się już teraz, skorzystaj z dwóch lekcji próbnych i zadecyduj, czy chcesz zostać z nami na dłużej.

Nie wiesz, który kurs wybrać? Przystąp do bezpłatnego testu poziomującego.

Kurs polskiego online – dla kogo?

  • Dla cudzoziemców, którzy chcieliby lepiej posługiwać się językiem polskim na co dzień,
  • dla studentów, którzy myślą o kontynuowaniu nauki w Polsce,
  • dla osób, które rozważają przeprowadzkę do Polski, lecz nie znają języka polskiego — uczymy od podstaw,
  • dla firm, które zatrudniają obcokrajowców.

Dostępne kursy

Liczba miejsc jest ograniczona — decyduje kolejność zapisów.

Lektorzy języka polskiego

Poznaj lektorów, którzy uczą języka polskiego w Twojej Szkole.

Joanna Lipska

Absolwentka studiów ekonomicznych, filologii angielskiej i glottodydaktyki. Cechuje ją wyjątkowe nastawienie do życia i ludzi, a jej ulubionym cytatem są słowa Alberta Einsteina: „Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko”. Największą radość sprawia jej nauczanie, obserwowanie postępów i wspólne przełamywanie barier językowych.

Emilia Dadan

Absolwentka filologii słowiańskiej i glottodydaktyki, doświadczona lektorka i egzaminatorka. Podczas zajęć na pierwszym miejscu stawia komunikację i swobodną atmosferę. W nauczaniu sięga po aktualne tematy, wykorzystuje różnorodne materiały (wideo, podcasty, quizy…) i szuka maksymalnie efektywnych sposobów, aby pomóc kursantom w przyswojeniu reguł polskiej gramatyki.

Marta Kęsiak

Magister filologii polskiej Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją nauczania języka polskiego jako obcego. Jest doświadczoną lektorką i egzaminatorka uczącą dorosłych na wszystkich stopniach zaawansowania, ze szczególnym zamiłowaniem do wysokich poziomów. Na lekcjach skupia się na rozwoju wszystkich umiejętności językowych, a do każdego studenta podchodzi indywidualnie i dopasowuje program zajęć oraz omawiane zagadnienia do potrzeb uczniów. Zawsze zależy jej na miłej atmosferze i budowaniu bezpiecznej oraz otwartej przestrzeni dla wszystkich. 

Nauka języka polskiego dla Ukraińców

Kursy języka polskiego oferowane przez Twoją Szkołę pomagają w lepszym zrozumieniu kultury kraju, poznaniu zasad gramatyki i prawidłowej wymowy. Nauka języka polskiego może być łatwa i przyjemna – lektorzy dokładają wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy kursu języka polskiego online czuli się komfortowo i swobodnie. Grupy składają się z maksymalnie kilku osób, co pozwala na poświęcenie każdej z nich odpowiedniej ilości czasu.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł rozpocząć naukę języka polskiego dla Ukraińców, zapoznaj się z ofertą Twojej Szkoły. Nie wiesz, jaki kurs powinieneś wybrać? Zweryfikuj swoją wiedzę za pomocą testu poziomującego z języka polskiego.

jezyk-polski-online-dla-ukraincow

Kurs języka polskiego online

Uczestnicy kursu języka polskiego dla obcokrajowców nie muszą martwić się dojazdami – zdalna forma zajęć pozwala na naukę z dowolnego miejsca na świecie. Wszystkie lekcje języka polskiego prowadzone są na przeznaczonych do tego platformach: Zoom lub Google Meet. Każdy uczestnik kursu języka polskiego online otrzymuje materiały dydaktyczne, które umożliwiają usystematyzowanie wiedzy zdobytej podczas zajęć.

Język polski jako obcy

Kursy języka polskiego jako obcego prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla obcokrajowców. Indywidualny plan nauczania, materiały dopasowane do potrzeb uczestników i zdalna forma prowadzenia lekcji — to wszystko sprawia, że Twoja Szkoła jest miejscem chętnie wybieranym przez osoby planujące poprawę swoich umiejętności językowych lub rozpoczęcie nauki języka polskiego jako obcego od podstaw.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup”

  • Polska, 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A
  • NIP: 5213641211
  • REGON: 146433467
  • KRS: 0000442857