Test poziomujący – polski

Jeśli nie jesteś pewny, który z kursów online powinieneś zapisać, wypełnij nasz test poziomujący z języka polskiego. Test składa się z 30 pytań jednokrotnego wyboru, a jego wypełnienie nie powinno zająć Ci więcej, niż 15 minut. Po wypełnieniu testu otrzymasz informację o poziomie znajomości języka, co pozwoli Ci na zapisanie się do odpowiedniej grupy.

Wynik testu poziomującego ujawniany jest bezpłatnie, bez konieczności pozostawienia danych kontaktowych.strzełka

Poziom podstawowy

Poziom średnio zaawansowany

Test poziomujący z polskiego – wynik

Język polski nie jest prosty w nauce – głównie ze względu na gramatykę. Nasz test poziomujący z języka polskiego jako obcego sprawdza, czy rozumiesz kontekst poszczególnych wypowiedzi i czy jesteś w stanie zastosować odpowiednie formy gramatyczne.

Jeśli dobrze radzisz sobie z teorią, ale nie czujesz się pewnie podczas mówienia, nie musisz się martwić – nasi lektorzy pomogą Ci przełamać bariery podczas kursu języka polskiego jako obcego.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup”

  • Polska, 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A
  • NIP: 5213641211
  • REGON: 146433467
  • KRS: 0000442857