Курс испанского языка

Запишитесь прямо сейчас, прослушайте два пробных урока и решите, хотите ли вы остаться с нами надолго.

Не знаете, какой курс выбрать? Пройдите бесплатный тест на определение уровня.

Kurs hiszpańskiego online — dla kogo?

• Dla studentów lub uczniów klas maturalnych, którym zależy na zweryfikowaniu i podniesieniu umiejętności językowych,
  • dla firm, które działają na rynku międzynarodowym i chcą zapewnić swoim pracownikom lepszą komunikację,
  • dla osób, które myślą o migracji,
  • dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw lub szlifować swoje umiejętności.

Преподаватели испанского языка

Познакомьтесь с учителями, преподающими английский язык в вашей школе.

Marta Baran

Учитель испанского

Выпускница испанской филологии с элементами американистики филологического факультета Лодзинского университета. Уже два года работает преподавателем испанского языка. Участвует в тренингах и вебинарах, на которых объясняет, как работать с детьми, интегрировать группу, а также как создавать и использовать уже готовые, интересные учебные материалы.

Karol Majnusz

Учитель испанского

Преподаватель испанского языка с шестнадцатилетним стажем. Он получил сертификат DELE Instituto Cervantes на уровне C2 и необходимую преподавательскую квалификацию. Он работал с людьми разного возраста и уровня развития, поэтому понимает, насколько важен индивидуальный подход. Уроки с господином Каролем – это, прежде всего, постоянная практика – по его словам, «самое главное – это ежедневно использовать живой язык, которого нельзя найти в учебниках».

Nauka hiszpańskiego dla dorosłych

Na naukę języków nigdy nie jest za późno! Przekonaj się o tym sam i dołącz do kursu języka hiszpańskiego online w Twojej Szkole. Za semestr nauki w kameralnej grupie zapłacisz jedynie 1200 zł. Jeśli nie chcesz płacić z góry, możesz wybrać płatność ratalną.

Czego nauczysz się na naszych kursach hiszpańskiego online? Przede wszystkim struktur gramatycznych, prawidłowej wymowy i podstawowego słownictwa, co pozwoli Ci na przeprowadzenie pierwszych rozmów i zrozumienie prostych informacji napisanych w tym języku.

Kurs języka hiszpańskiego — poziom B1/B2

Znasz już podstawy języka hiszpańskiego i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę? Oferta Twojej Szkoły jest skierowana również do Ciebie — nasi lektorzy prowadzą kursy hiszpańskiego online nie tylko na poziomie podstawowym, ale też rozszerzonym. Pozwolą Ci one usystematyzować wcześniej zdobytą wiedzę i zapoznać się z nowymi, trudniejszymi zagadnieniami.

Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B2 jest ceniona na rynku pracy, więc po ukończeniu kursu otworzą się przed Tobą nowe ścieżki zawodowe, a Ty zyskasz przewagę nad innymi kandydatami.

Jeśli nie jesteś pewny, do jakiej grupy powinieneś dołączyć, sprawdź test poziomujący — język hiszpański.

Хотите получить дополнительную информацию?
Свяжитесь с нами — мы ответим в тот же день.