Kursy polskiego z przygotowaniem do egzaminu państwowego

Zdaj egzamin państwowy z języka polskiego i otwórz się na nowe możliwości razem z Twoją Szkołą!

Dla kogo?

Nasze kursy są skierowane do wszystkich, którzy chcą opanować język polski na poziomie wymaganym na egzaminie państwowym.

Specjalnie opracowany program nauczania zapewnia skuteczne przygotowanie do egzaminu w listopadzie 2024 roku.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy?

• Doświadczeni Lektorzy: Nasi lektorzy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Mają oni na koncie wiele sukcesów w przygotowywaniu uczniów do egzaminów państwowych.

• Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każdy uczeń ma inne potrzeby i tempo nauki. Dlatego oferujemy zindywidualizowany program nauczania, dostosowany do poziomu i celów każdego uczestnika.

• Kompleksowy program nauczania: Nasze kursy obejmują wszystkie kluczowe aspekty egzaminu: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Dzięki temu zyskasz pewność siebie we wszystkich obszarach testowanych na egzaminie.

• Praktyczne materiały dydaktyczne: Uczniowie otrzymują dostęp do bogatego zestawu materiałów dydaktycznych, w tym testów próbnych, ćwiczeń interaktywnych i nagrań audio.

• Elastyczność: Oferujemy kursy zarówno w trybie online, co pozwala na naukę z dowolnego miejsca i w dogodnym czasie.

Poznaj nas bliżej

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy tego samego dnia.